In Memoriam Frans Geubbels

Op 18 januari is onze tafeltennisvriend, oud-voorzitter en erelid 

Frans Geubbels 

overleden. Frans was bijna 53 jaar lid van onze vereniging en heeft ontzettend veel gedaan en betekend voor onze vereniging. Jarenlang heeft Frans bestuurswerk gedaan, waaronder het voorzitterschap. Hij was organisator van grote tafeltennisevenementen als de Brabantse Kampioenschappen, de Nederlandse Jeugdkampioenschappen en de Open Helmondse Kampioenschappen. Hij was lid van de bouwploeg van onze speelzaal. Ook was Frans grondlegger van diverse beleidsplannen van onze vereniging. Zijn vrijwilligersmentaliteit was van een professioneel niveau.

In 1979 werd Frans benoemd tot ons eerste erelid. In 2005 werd hij gedecoreerd met de Vrijwilligerspenning van de Gemeente Helmond. 3 jaar geleden was hij het eerste lid dat de mijlpaal van 50-jarig lidmaatschap bereikte.

We kunnen zeker stellen dat zonder Frans de vereniging TTV Stiphout niet geweest zou zijn wat het nu is.

Wij wensen zijn partner Marianne, zijn kinderen Ton en Daniëlle, de kleinkinderen en overige familie en vrienden veel kracht en sterkte om dit grote verlies te dragen.

Bestuur en leden Tafeltennisvereniging Stiphout

 

Over de auteur

Door ben / Administrator, bbp_participant op jan 19, 2021

nl_NL